Gadżety erotyczne to bardzo ciekawa sprawa, zwłaszcza kiedy do związku wkrada się rutyna, lub też cierpimy na nadmiar samotności. W obu przypadkach zabawki erotyczne mogą wydatnie nas wspomóc. Co dobrze wybrać dla siebie, a co dla Was? Przyjrzyjmy się!

 

Wibratory damskie i kulki gejszy – podwójne działanie

Wibratory króliczki są niewątpliwie urządzeniem do samodzielnego użycia. Oczywiście kreatywne pary mogą widzieć tutaj szansę na ciekawą grę wstępną, ale jest to nieszablonowe podejście. Kulki dopochwowe z kolei mogą z jednej strony stanowić źródło samodzielnej rozkoszy, z drugiej być szansą ćwiczenie mięśni kegla, co przekłada się na obopólną satysfakcję. Podobnie rzecz ma się, jeśli chodzi o feromony. Feromony damskie i feromony męskie mają głównie wzbudzać większe pożądanie u drugiej płci, dlatego nie nadają się do użytku samodzielnego. Mają jednak zastosowanie wśród par, w celu budowania napięcia seksualnego przed samym zbliżeniem. W tym zakresie sprawdzają się bardzo dobrze.

 

Powiększanie penisa – dobry sposób na poprawę jakości seksu?

Tabletki na powiększanie penisa mogą być bardzo dobrym rozwiązaniem dla par, z uwagi na znaczenie rozmiaru przyrodzenia w osiąganiu satysfakcji seksualnej. Im większe przyrodzenie, tym doznania obu stron są intensywniejsze. A tak naprawdę o to chodzi w zbliżeniu. Dlatego też warto rozważyć odpowiednią terapię, by wynieść doznania na nieosiągalne wcześniej wyżyny.