Gadżety erotyczne obecnie dostępne na rynku charakteryzują się dużą rozmaitością. Mamy więc suplementy stymulujące powiększanie penisa, kulki gejszy (czyli kulki dopochwowe), wibratory damskie, feromony damskie, feromony męskie i wiele innych. Dochodzi nawet do sytuacji, w której pojawiają się tak egzotyczne produkty jak wibratory króliczki czy tabletki na powiększanie penisa. Można zgubić się w gąszczu opcji. Co zatem wybrać, żeby być zadowolony?

 

Feromony damski lub feromony męskie to niekoniecznie najlepszy wybór.

Feromony to substancje stymulujące popęd seksualny. W wyniku ich użycia, płeć przeciwna reaguje bardziej aktywnie, wysyłając wyraźnie mocniejsze sygnały gotowości do interakcji seksualnej. Nie mają one jednak wpływu na sam stosunek płciowy. Lepiej w tym miejscu sprawdzą się zabawki erotyczne, które zwyczajnie urozmaicą pożycie seksualne. Sam aspekt zwiększenia podniecenia to raczej kwestia niedoboru libido niż urozmaicenia.

 

Powiększanie penisa i tabletki na powiększanie penisa

Kwestia suplementów wpływających na wielkość przyrodzenia, to zupełnie inna sprawa. Wiadomo, że rozmiar ma niebagatelne znaczenie przy ocenie jakości doznań oraz ich intensywności. Dlatego też warto bez względu na wszystko rozważyć zaopatrzenie się w tego typu rozwiązanie. Dzięki powiększeniu przyrodzenia, jakość doznań znacznie wzrasta, co zwiększa satysfakcję seksualną zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Warto rozważyć zakup tego typu specyfiku.