Feromony damskie i feromony męskie mają za zadanie poprawę poziomu podniecenia seksualnego. Są to bowiem substancje, które wzbudzają pożądanie u płci przeciwnej z powodu sygnalizowania na poziomie podświadomym gotowości do prokreacji. Nie mają jednakże żadnego wpływu na jakość stosunku. Prędzej tabletki na powiększanie penisa czy jakieś inne akcesoria erotyczne mogą wygenerować inne doznania, poprzez zmianę rozmiarów członka

 

Wibratory damskie i kulki gejszy – czy możliwa jest dzięki nim poprawa i intensyfikacja doznań?

Inne gadżety erotyczne, takie jak kulki dopochwowe czy wibratory króliczki mają zupełnie odmienne działanie. Kulki gejszy bowiem oprócz generowania sporej ilości seksualnych doznań, poprawiają również siłę i działanie mięśni kegla. To z kolei wprost przekłada się na intensyfikację wszystkich doznań związanych z penetracją, w tym tradycyjną. Wibratory damskie często jednak same penetrują, wobec tego równoczesna stymulacja przez mężczyznę jest niemożliwa. Pozostaje wykorzystać je do stymulacji samodzielnej lub w formie gry wstępnej.

 

Czy są inne zabawki erotyczne warte uwagi?

Rynek ten jest bardzo szeroko, ale rozwiązań bezpośrednio wpływających na stymulację jest zasadniczo jak na lekarstwo. Pozostałe dostępne i obecne na rynku artykuły erotyczne są raczej formą uatrakcyjnienia samych doznań, jednakże nie wpływają bezpośrednio na ich intensywność. Warto wziąć to pod uwagę przy dokonywaniu zakupów.