Gadżety erotyczne ostatnio bardzo zyskały na popularności. Kobiety coraz chętniej kupują kulki gejszy, wibratory damskie czy nawet wibratory króliczki. Ale czy to wynika tylko z mody, czy ma poważne przełożenie na jakość stosunku? Przyjrzyjmy się temu

 

Na początek – feromony damskie, feromony męskie i tabletki na powiększanie penisa

Feromony to związki chemiczne, używane przez dorosłe osobniki w celu przekazywania informacji o gotowości do prokreacji. Stanowią więc podświadomy sygnał seksualny. Ich zadaniem jest raczej zwiększenie podniecenia, libido i gotowości do odbycia stosunku niż poprawa jego jakości. Warto wziąć pod uwagę ten czynnik przy zaopatrywaniu się w te rozwiązanie.

Z kolei powiększanie penisa to temat rzeka. Istnieje cała rzesza mniej lub bardziej skutecznych i sprawdzonych sposobów na powiększenie rozmiarów przyrodzenia, jednakże to, co warto zaznaczyć to fakt, że każdy z nich charakteryzuje się odmiennym działaniem. Warto jednakże poświęcić trochę czasu i wypróbować tego typu środki, gdyż osiągane dzięki nim efekty potrafią przerosnąć każde oczekiwania, zaś większe przyrodzenie to oczywiście lepsza stymulacja partnerki.

 

Pozostałe zabawki erotyczne – kulki dopochwowe

Inne zabawki nie zawsze są warte uwagi. Jednakże można przemyśleć kwestię kulek gejszy. Oprócz stymulacji seksualnej, wspomagają one również ćwiczenie mięśni kegla. To zaś przekłada się wprost na lepsze doznania erotyczne i lepsze orgazmy.