Feromony to związki chemiczne, używane przez wszystkie żywe organizmy do komunikacji na poziomie biologicznym. W przypadku ludzi ich obecność sygnalizuje gotowość do odbycia stosunku, dając silny sygnał podniecający drugą stronę. Na tym jednak ich rola się kończy. To nie zmyślne akcesoria erotyczne, mające zmniejszyć rutynę w Waszym związku. Do tego celu należy użyć czegoś innego.

 

Wibratory damskie, kulki dopochwowe i prawdziwe zabawki erotyczne – kaprys mody, czy sposób na rutynę w związku?

Obecnie na rynku występują takie wynalazki jak wibratory króliczki czy kulki gejszy. Dla jednych wydają się czymś raczej wstydliwym, być może obrzydliwym. Dla wielu jednak to forma świetnej zabawy. Nie da się ukryć, że stosowanie kulek gejszy poprawia mięśnie kegla, a tym samym intensyfikuje doznania erotyczne. Z kolei wibratory króliczki to głównie podwójna stymulacja, jednakże służy raczej do zabaw samodzielnych, ujmijmy to “w domowym zaciszu”.

 

Rozmiar ma znaczenie – powiększanie penisa a satysfakcja seksualna

Innym elementem oferty każdego sex-shopu są na przykład tabletki na powiększanie penisa. Cieszą się one niemałą popularnością, z uwagi na fakt iż wiele ludzi uważa,że rozmiar ma zasadnicze znaczenie. A jak to wygląda w praktyce? Okazuje się, że im większe przyrodzenie, tym satysfakcja seksualna kobiety również jest większa, co pociąga za sobą większą rozkosz i również spełnienie mężczyzny. Warto więc zastanowić się nad wykorzystaniem tego typu rozwiązań.