Często pada pytania, czy feromony damskie lub feromony męskie to jakieś akcesoria erotyczne. Choć nazwa brzmi dość egzotycznie, to tak naprawdę są to skondensowane związki chemiczne, używane do komunikowania drugiej płci gotowości do prokreacji. Oznacza to, że w głównej mierze nie mają takiego działania jak wibratory króliczki czy kulki gejszy, a bardziej stymulują same pożądanie, nie wpływając na doznania.

 

Jaki wpływ na doznania mają wibratory damskie, a jaki kulki dopochwowe?

Z kolei tego typu zabawki erotyczne to sprzęt o realnym wpływie na stymulację seksualną. Wibratory bowiem stymulują na bieżąco, zwiększając doznania, zaś kulki dopochwowe również w czasie rzeczywistym, poprzez swoją pracę, gwarantują doznania. Dodatkowym jednak atutem kulek dopochwowych jest wzmacnianie mięśni kegla, co przekłada się na większa satysfakcję seksualną w trakcie tradycyjnej stymulacji. Pozytywnym efektem ubocznym jest znaczne ułatwienie porodu drogami naturalnymi.

 

Powiększanie penisa od kuchni a jego wpływ na osiągane spełnienie seksualne

Obecnie na rynku obecne są proste rozwiązania jak tabletki na powiększanie penisa czy też żele powiększające. Jest to zawsze bardzo ciekawa opcja poprawy życia seksualnego, ponieważ zwiększone rozmiary przyrodzenia wiążą się z większą intensywnością doznań obu stron, z jednej z uwagi na większą powierzchnię stymulowaną, z drugiej zaś na pełniejsze zajęcie przestrzeni. Różnica doznać przed i po zastosowaniem tego typu rozwiązań jest ogromna.